OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çöp Adam Animasyon Yapımı, Dini Resimler, Dini Hikayeler, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yapma Dersleri, Video Efekt Programları, After Effects, Animasyon Dersleri, Pivot Dersleri, Komik Resimler, Komik Fıkralar, Montaj Dersleri, Tam Sürüm Oyunlar Download

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)

+6
baron66
NaRe_TuRKeY
farty
dadasoguz
Nobis
rock_ed
10 posters
YazarMesaj
rock_ed
Admin
rock_ed

Erkek Mesaj Sayısı : 863

Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Empty
MesajKonu: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 12:29 pm

https://forum-tasarim.yetkin-forum.com
Nobis
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 5:46 pm

nasıl koycaz peki bunları ?
dadasoguz
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 2:49 am

bunları nasıl ekliycez anlatabilirmisiniz.ben emmitter klasörünün içine paketlerden ilk ikisini attım.2.yi attığım da aynı dosya diyor değişsin mi diyor.12 paketin tümünü birden mi kopyalıycaz yok sa tek te olur mu bi açıklarsanız sevinirim.şimdiden emeğinize sağlık teşekkürler...
farty
Admin
farty

Erkek Mesaj Sayısı : 914

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:24 am

sildim msjını flood yapma bi daha ceza veya uyarı alırsın
dadasoguz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:37 am

flood ne arkadaşlar
NaRe_TuRKeY
Aktif Üye
Aktif Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 190

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 6:34 pm

Arka arkaya mesaj atma yani...
baron66
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 3:10 pm

ya bunlar tek tek yapsak mesela 1. indirdik yeter dedik bunlar olurmu böyle bir şey hepsinimi indirecez yoksa ?
farty
Admin
farty

Erkek Mesaj Sayısı : 914

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 8:58 pm

istediğinizi indirin içlerindde nasıl yükliceğinizi yazan bi belge var ona tıklat görürsün Wink
whooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 11:52 pm

GUZEL KARDEŞİM BEN 1. DOSYAYI INDIRDIM FAKAT ICINDE SADECE AŞŞAĞIDA YAZANLAR CIKTI ....ANLATIM BUYSA BEN BIR SEY ANLAMADIM LUTFEN NASIL YAPICAGIMIZA DAİR BIR YARDIM .....

PARTICLE LIBRARY FOR ILLUSION AND COMBUSTION V2 V3 V4

To Install them to Combustion v2, first download a library. Next, simply use the "Load Library"
button in Combustion. Or, you can drop the Illusion library file into the "Particle Libraries"
folder in combustion's program folder and then restart combustion. The new library will be
converted and it'll become another entry in the Library popup list the next time you open Combustion.

Note that Particle Libraries actually have TWO different types of file extensions. they are:

*.IEL (illusion emitter lib)
*.ELC (emitter lib combustion)

When you load an IEL into c* it gets converted to a ELC.
LiNkİn PaRk
Yeni Üye
Yeni Üye
LiNkİn PaRk

Erkek Mesaj Sayısı : 39

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 11:34 am

Paketi indirin rardan çıkartın sonra klasörü Particle İllüsionun kurulu olduğu dosyada Emitter Librariese atın Wink
senter123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeC.tesi Kas. 09, 2013 9:54 am

orospu cocukları annanısı sıkerım pezevenkler niye yalan atıyonuz
RazoR
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)   Efekt Paketleri (12 Paket adet değil) Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2016 4:32 am

Sana ne ananı siktiğim

Efekt Paketleri (12 Paket adet değil)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efekt bitmesi ve Efekt Baslamasi (İstediğiniz zamanda)