OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI

Çöp Adam Animasyon Yapımı, Dini Resimler, Dini Hikayeler, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yapma Dersleri, Video Efekt Programları, After Effects, Animasyon Dersleri, Pivot Dersleri, Komik Resimler, Komik Fıkralar, Montaj Dersleri, Tam Sürüm Oyunlar Download
 
AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
farty
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 914
Yaş : 28
Nerden : saane
Kayıt tarihi : 20/09/08

MesajKonu: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Ptsi Ara. 15, 2008 12:19 pm

Evet Arkadfaşlar u Animenin Fan Clupunu Kurmak İstiyorum Hikaye:

1910 Resembool Köyü

Resembool Köyü Hayat Verici Şirin Bir Yerde Burda 2 Kardeş Vardır.Edward Ve Alphonse Elric.Bir Gün Bu Kardeşler Annelerini Kaybederler Ve Simyaya Başvururlar.Bir Hoca Bulup Simyayı Tekrar Öğrenirler.Geldiklerinden Sonra Evlewrrinde Büyük Bir İnsan Dönüşüğmü Çemberi Kurarlar Ve Çemberi Aktif Ederler.Bir Anda Sarı Işık Çıkar Ama Sonrasında Işık Morlaşır.Bundan Sonrası Biraz Kol,Bacak Alma Hikayesi Siz Animeyi İzlediğinizde Ne Olduğunu Görürsünüz.Sonra Kardeşini The Gate'de Kaybeden Edward Bi Zırh Bulup Zırha Ruh Bağlama Çemberi Kurar Ve Kardeşinin Ruhunu O Zırha Koyar Alphonse Uyandığında Ne Olduğunu Edward'a Sorar Ve:
-Abi!Ne Oldu Bana.
-Üzgünüm Al....
-Peki Ya Annemiz?
-O...İnsan Değil ve seni kolum pahasına bu zırha koydum.

Sonar Teyzelerine giderler ve Ed İçn yapay Kol Automail Yaptırırlar Ed'e Ve O Günden 1 ay Sonra Evlerini Yakıp Vücütlarını Nasıl Simyayla Geri Albileceklerini Araştırmaya Başlarlar.

Karaketerler:

Elric Ailesi:

Hohenheim
Ed ve Al'ın babasıdır. Simyayı dönüşüm çemberi olmadan kullanabilir ve zamanın bir efsanesidir. Ed annesini terk ettiği için ona karşı bir kin duyar. Dante ile Hohenheim'in geçmişte olan bir ilişkisinden bir çocuk olur ve merkür nedeniyle zehirlenir ve ölür ama daha sonra bir homunculus olarak yeniden dirilir: Envy. Bununla beraber o Dante'yi bırakarak hayatına Trisha Elric ile başlayarak şimdiye kadar sevdiği tek kadın olduğunu belirtir.

O filozof taşını Dante gibi oluşturdu ve onun yaşaması için başka bedenlere ruhunu sürekli olarak dönüştürmek için kullandı. Bununla beraber Dante'den farklı olarak hohenheim'in ebediyen yaşamak için gerçekten bir niyeti yoktu. O oğullarının Dante'nin planlarında olduğunu öğrenince oğullarını koruma niyetinden başka bir niyeti olmadı.


Trisha Elric
Elric kardeşlerin annesidir, kocasının gidişinden beri iki oğluna tek kendisi bakmaktadır.

Edward Elric
Hikayenin oldukça karanlık bir geçmişi olan kahramanıdır. Simyayı dönüşüm çemberi olmadan kullanabilen birçok insan arasında tek zeki kişidir. O küçük kardeşi Al ile annesini geri getirmeyi denemişti. Deney başarısız oldu ve sağ kolunun ve sol bacağının kaybolmasına hatta Al'ın tüm bedeninin silinmesine sebep oldu. Bilincini kybetmeden önce Al'ın vücudunu simyayı kullanarak Al'ın ruhunu zırhlı bir şovalyeye kaydetti. Edward bu deney sonucu yeni bir hedef belirler. Al'ın eski vücudunu geri getirmeyi denemek için Al ile beraber yola çıkarlar. Ellerini birbirine çarparak avuç içleri arasında bir dönüşüm çemberine biçim verir gibi simya kullanır. Mangada ilk dönüşüm çemberi olmadan denemesi Al'ın ruhunu zırha kaydetmesiyle başladı.

Alphonse Elric
Edward Elric'in duygusal ve kibar genç kardeşidir. Simyada çok başarılıdır fakat dönüşüm çemberi olmadan simya kullanamaz. O tüm vücudunu annesini yeniden geri getirme girişiminde kaybetmiştir ve şimdi abisinin onun ruhunu zırhlı bir aracın içinde korumasından beri zırhlı bir araç içinde yaşar. Abisini vücudunu normale geri getirme yöntemini bulma yolunda takip eder fakat nadiren kendisi abisinin elinin ve ayağının geri getirme dileğine konsantre olur. Al en genç kardeş olmasına rağmen zırha sahip olduğundan beri Edward'dan daha büyük olduğu zannedilir. Al koku, tat, hissetme gibi duyguları hissedemez. (Hatta uyumadan yemek yemeden bile yaşar) fakat anlaşıldığı gibi görebilir duyabilir ve konuşabilir. Al abisi gibi bir simyacı olmak ister.

Pinako Rockbell
Geçmişi pek bilinmemektedir fakat o genç iken onun ünlü bir oto-zırhçı olduğunu Tommy Leer bilmektedir. 20'li yaşlarında onunla evlenir ve Sarah Lescber doğar. Sara Winry'nin annesidir ve Sarah ölünce Winry, Pinako ile yaşamaya başlar. Pinako kısa boylu bir kadın olarak gözükür fakat bundan önce tatlı, akıllı ve korkutucu bir kadındır.

Winry Rockbell
Ed ve Al'ın çok yakın çocukluk arkadaşıdır. Oto-mail yapma konusunda çok ustadır ve Ed'in kolu ve ayağı içinde oto-mail yapmıştır. Ed ile Winry arasında romantik havalar estiğide görülür. Elric kardeşler ilk simya denemelerinide Winry'ye bir oyuncak bebek yapmada denerler. Ailesi Ishbal Savaşı'nda doktor olarak görevliydiler fakat ailesi Roy tarafından ozaman öldürülür. (Manga versiyonunda Scar ailesini öldürmüştür Mustang değil).

Ordu

King Bradley
Animede kral King Bradley'dir, silahlı kuvvetlerde diğer resmi başkan adıda "Führer"dir. Dante tarafından yaratılmıştır, o ülkeyi kontrol etmektedir. Sol gözünde Ouroburos dövmesi bulunur ve bir yamayla onu kapatı. Onun "En son göz"ün verilmesinin sebebi ileride olacakları bütünüyle görmesini sağlamaktır. Dante onun en güzel yaratılış olduğunu düşünür. Dante'nin insan şeklinde yarattığı tek homunculustur (Ayrıca Wrath Izumi tarafından yapılır görünüşte onunde bu yeteneği vardı).Pride, Greed ve Envy'den daha gençtir, Sloth'tan, Wrath'tan ve Lust'tan büyüktür.

Roy Mustang
Roy ateş simyacısıdır ve Elric kardeşlerin yeteneğini tanıyan ilk kişidir. Ishbal Savaşı'nda baş kişilerden biridir ve Edward'ın ulusal simyacı olması için üyeliğe aldı. Animenin başlarında Mustang albay yüzbaşı rütbesindeydi ve teğmen Yoki'nin karışıklığını temizlemek için doğu topraklarına gönderildi. Ishbal savaşında aldığı canlar için vicdan azabı çekiyordu, bunların arasında Winry'nin ailesini öldürmeside bulunuyordu. (Mangada Rockbell ailesi Mustang tarafından öldürülmedi.)Dıştan kibirli, neşeli hileci gibi görünsede Mustang adımlarında çok akıllı davranan bir karakterdir. Asıl amacı Führer olmak ve devleti iyileştirmektir. Terfileri ve övgüleri açgözlülükle kapmaya çalışır ayrıca Ishbal'de yapmış olduklarından dolayıda suçunun bağışlanmasını ister. Hep açığa vurulmasada Havoc'tan çaldığı kadınlar için bile bile af dilemeyen Roy Riza için de içim içim yanıyordur...

Riza Hawkeye
Riza, Mustang'ın en güvendiği kişilerden biridir. O bir simyacı değildir. Animedeki giriş zamanlarında Riza merkez şehire tayin edilerek ikinci teğmen sırasında kaldı fakat Mustang gibi bir rütbe arttırıldı ve doğu bölgesine serinin erken zamanlarında yeniden atandı. Onun kendi sözlerinde Riza orduya girdi çünkü "Burada korumaya ihtiyacım olduğum biri var" (Roy'a istinaden). Her zaman çok ciddi ve disipli gibi görünsede Roy'a karşı açığa çıkmamış olan bir sevgiyi barındırır. Her zaman iki silah taşır ve iyi bir keskin nişancıdır. Black Hayate'yi eğitirken de silahlarını kullanarak disiplin yaratmayı tercih eder.

Maes Hughes

Maes Hughes araştırma bölümünün bir üyesidir ve Mustang ile yakın arkadaşlardır. Animedeki olduğu ilk zamanlarda binbaşı rütbesinde kaldı. Karısı Gracia'yı çok sever ve onun küçük kızı Elycia'nın resimlerini hep diğer insanların suratlarına iterek gösterir. Elric kardeşlere çok iyi davranır, Ed'in doğumgününde kutlamak için kendi evine davet etmiştir. Onun ordudaki rolü Roy'un yüksek rütbelere ulaşıp orduyu kontrol etmesi düşüncesine yardım etmektir. Hughes'in simya kullanma kabiliyeti yoktur.


Alex Louis Armstrong
Armstrong orduda Major Rank taşıyan bir askerdir. Güçlü kol simyacı olarak bilinmektedir çünkü onun simyası tamamen gücünden birleşerek düşmanlara karşı saldırı sağlar. O gerçekten çok zengin bir aileden gelmiştir. Aile üyeleri geçmişte yüksek ordu ve politik posizyonlardadır. Ailesi simya tekniklerinde çok gelişmiştir. Ayrıca kendi kabiliyetlerini ve gücünü göstermeyi çok sever. Elric kardeşleri Dr. Marcoh araştırmalarında takip etmiştir. Scar, Elric kardeşleri ve Dr. Marcoh'u köşeye sıkıştırdığında Armstrong ortaya çıktığında onların kaçışı için zamandan alır. O çok kibardır ve insan kalbini gerçekten önemser fakat Edward ve Al gibi bazen çocukça bile davranır. Ed onun bu tavırlarından kaçsada oysaki Al onu hep kucaklar.

Jean Havoc
Sigaradan hoşlanır ve çoğu zaman ağzında sigara ile görülür. Silah kullanabilen dürüst biridir. Roy ve alt rütbeden olanlarla iyi arkadaşlığı vardır. Görevlerinde sert bir adamdır ve birisinin onu yenmesine asla izin vermez. Havoc'un kadınlarla ilgili kötü şansı vardır. Mustang herzaman araya girerek çıktığı kişileri çalar. Komik bir olayda animede 37. bölümde Mustang, Havoc'a bir kız bulmak için onun kılığına girer ve onu yine Havoc'tan çalar ve Armstrong'un küçük kardeşi Katherine Havoc ile beraber olmak için gönüllü olur. Havoc Armstrong'un babasını yatay olarak annesini dik olarak ve Katherine'yi Armstrong'un peruk takmış hali gibi olarak hayal eder. Fakat gerçek Katherine'yi görünce çok sevinir ve bir çok ümide sahip olur. Katherine onu kabul etmez ve güçlü adamlardan hoşlandığını söyleyince Havoc komik katatonik bir hal olarak kalıntı şeklinde kalır.

Basque Grand
General Basque Grand demir kan simyacısıdır. Başka insanları simyasını kullanarak silaha dönüştürebilir. Grand ayrıca yürürlükten kaldırılmış merkezi 5. labovatuvarın bakımını üstlendiğinden beri filozof taşını yaratmayı amaçlamıştır. Ishbal Savaşı süresince Grand albay rütbesinde kaldı ve Bradley tarafından Ulusal Alchemist grubunun lideri olarak seçildi. Grand Marcoh'un araştırdığı bir şeyi Ishbal Savaşı'nda kullandı.

Maria Ross
Maria Ross Elric ve partneri Scar'ın merkez şehre dönüşü nedeniyle kardeşler merkez şehirde kaldıkları zaman boyunca onlara yardım etmek için görevlendirilir. Elric kardeşlere rehberlik yapmayı dener. 5. labovatuvardaki kırmızı madde Ed'i korkunç bir şekilde etkileyince Ed'i sakinleştirmek için hayatını riske atmıştır.

General Hakuro
Tüm general Hakuro orduda yüksek kıdemli subaylardan birisidir. O tatilden geri dönerken serinin başlangıcında bir kel tarafından rehine tutulur. Ulusal Simya Sınavı boyunca Edward'ın ve diğer kişilerin becerilerini test eden subayların arasındaydı. General Hakuro, Mustang ve Hawkeye'nin bir level atlamasını sağladı ve karşılığında Doğu Bölgesine Teğmen Yoki'nin karışıklığı temizlemesinde yardım etmeleri için gönderdi. O daha sonra Lior ordusunda lider olarak görüldükten sonra Envy kılık değiştirerek Prophet Cornello oldu ve sivil savaş içindeki insanları harekete geçirdi. Rose'u rehine olarak alan General Hakuro'ydu ve ona tecavüz edilmesi durumundan sorumlu olan kişiydi. Onun simya başlığı bilinmemektedir. Onun yanlızca askeri stratejisi bildiği görülür.

Frank Archer

Frank Ancher silahlı kuvvetler boyunca ekstra gözükenlerden (Hughes'i gömerken görülmesi gibi) Tuğgeneral Hughes'in yerine koyar. Zekadan görevlidir ve çok soğuk, sakin biridir. Savaştan hoşlanmaktadır ve gelecek tüm savaşlara karşı hazırlanmayı amaçlar. Posizyonunda ilerlemeyi amaçlamakla beraber ün kazanmak kafasına takılır.


Law(Roa)
Greed'i takip eden chimeralardandır.Bir boğaya benzer ve onun kadar kuvvetlidir. Boynuzlarını bir silah gibi kullanır ve streoidi kendisinden daha gelişmiş daha fazla boğa görünüşe sahip kişiliğe dönüştürme yeteneği vardır. O, Dante'den Greed'i almak için savaşınca homunculuslar tarafından öldürülmüştür. İngilizce dublajda adı Law olarak dönüştürülür.

Vato Falman
O, Mustang'ın güvenliğini koruyan ordu memurlarından birisidir. Sağlam bir belleği vardır, bilgiye karşı hassastır ama diğerlerine göre az bir tecrübelidir.

Heymans Breda

Heymans Breda satrançta çok iyidir ve Mustang'ın alt dereceden olan kişilerinden biridir. Alt derece rütbelilerle ara sıra oyun oynar. O ayrıca strateji oyunlarında çok iyidir, satranç, go ve shogi gibi. Köpeklerden de korkar..


Kain Fuery
Kain Fuery hayvanlardan ve diğer herşeyden hoşlanan nazik bir adamdır. O da Roy Mustang'ın alt seviyeli grubundan biridir. Fuery radyo sinyallerinde aşırı yeteneklidir.

Denny Brosh

Denny Brosh her zaman Lieutanant Ross ile görülür ve başkasının işine burnunu sokan bir tembeldir. O ayrıca Maria Ross'dan çok hoşlanmaktadır ve Ed ile bir benzerliği vardır. Ross gibi Alex Louis Armstrong'un altında çalışır.


Yoki
Youswell madenlerinden görevlidir ve rüşvetlerden geçerek yüksek posizyona çıkan biridir. Youswell halkı insanları çok fakirdir. O onların ücretlerini indirir ağır vergiler koyarak zorla toplar ve şehirlileri iflas ettirmektedir.

Edward'da bu bölgeyi araştırmak için tayin edilir. İnsanlara yardım etmek için ona simyadan yaptığı altınlara karşılık madenlere sahip olduğuna dair anlaşma imzalar ve bu anlaşma kağıdını orada barda yaşayan insan grubuna verir. Yoki daha sonra paraların sahte olduğunu görünce kendi koruması Lyra ile gelerek ona saldırır ama Lyra başarısız olur. Ishballiler askerleri hedef belirlerken Yoki karşı ateşte öldürülür.


Black Hayate
Ordunun gerçek köpeğidir. Yavru küçük bir köpekken yağmurlu bir günde Fuery'nin acımasıyla alır. Kendisi köpeğe bakamayınca (yatakhanede hayvanların yaşaması yasak olunca) sonunda Riza Hawkeye tarafından benimsenir. Riza onu bazen silah kullanarak bile eğitmiştir. Hayate kasırga anlamına gelmektedir.

diğerlerini aniömeyi izlerken öğrenirsiniz
lütfen açın bunu nolurrr
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
kamut
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Yaş : 25
Nerden : muğla
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: Geri: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Cuma Ara. 19, 2008 5:08 pm

Teşekkürler fan clup açılacaktır bu bölümün moderatoru sensin tamam?

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
kamut
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Yaş : 25
Nerden : muğla
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: Geri: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Cuma Ara. 19, 2008 5:17 pm

lütfen imzaları unutmayalım

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
farty
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 914
Yaş : 28
Nerden : saane
Kayıt tarihi : 20/09/08

MesajKonu: Geri: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Cuma Ara. 19, 2008 6:59 pm

tmm unutmam
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
kamut
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Yaş : 25
Nerden : muğla
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: Geri: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Paz Ara. 21, 2008 9:45 pm

imzaları yap açalım

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
farty
Admin
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 914
Yaş : 28
Nerden : saane
Kayıt tarihi : 20/09/08

MesajKonu: Geri: Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)   Ptsi Ara. 22, 2008 8:23 pm

bi dk yapıomm
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Hagane No Renkinjutsushi(Full Metal alchemist)(Tam Metal Simyacı)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Engin Nurşani ''''3'''' FuLL ALbüm
» Kimyasal Elementler, Ametaller ve Özellikleri
» Poser 7.0.1.97 SP1 - Full
» Melih Görgün - Gel (2009) Orjinal Full Albüm
» ekrem düzgünoğlu karanlıktan güneşe 2007 full albümü

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI :: Fan cluplar :: Fan clup istek bölümü-
Buraya geçin:  
Yetkinforum.com |  |  | © phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Yetkinblog