OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çöp Adam Animasyon Yapımı, Dini Resimler, Dini Hikayeler, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yapma Dersleri, Video Efekt Programları, After Effects, Animasyon Dersleri, Pivot Dersleri, Komik Resimler, Komik Fıkralar, Montaj Dersleri, Tam Sürüm Oyunlar Download

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım edermisiniz!!

2 posters
YazarMesaj
Nobis
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Yardım edermisiniz!! Empty
MesajKonu: Yardım edermisiniz!!   Yardım edermisiniz!! Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:01 pm

yhaa ben videoda aralara videonun ustune fotorafımıda koymak istiyorum nasıl yapıcam lutfen biri bana msnini verebilirmi bu programı bilen biri lutfen yardımlarını bekliyorum...
farty
Admin
farty

Erkek Mesaj Sayısı : 914

Yardım edermisiniz!! Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edermisiniz!!   Yardım edermisiniz!! Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:25 am

bilmm ama photoshoptan olabilir belki yada bittiğinde paintten bi resim hazırla resminde olsun ad soyad faln programı iyi biliom ama pek çözemedim öyle bişey yapmadıımdan

Yardım edermisiniz!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzunluk yardım!